Představení přednášejících

Jednotlivých prezentovaných částí distribučního procesu se chopí odborníci z oboru. Na Logistické konferenci EULOG 2015 se můžete těšit na tyto přednášející: 

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
(Logistická akademie)
Jaroslav Bazala je prezidentem Logistické akademie, zakládajícím členem Komory logistických auditorů v ČR a na Slovensku, členem americké asociace APICS a majitelem společnosti PQL poradenství pro kvalitu a logistiku, s.r.o. Od roku 1995 odborně působí v oblasti logistiky jako poradce, projektant, lektor a auditor.
Logistická akademie je místem, kde jsou praktikující logistici oceňováni za své znalosti a dovednosti a současně místem, kde si mohou svou kvalifikaci doplnit a zvýšit. Moto LA: "Děláme z logistiků ještě větší profíky!"

 

prof. Ing. Ivan Gros, CSc.
(Vysoká škola logistiky)

Ivan Gros vystudoval v roce 1960 ČVUT v Praze, Fakultu ekonomicko-inženýrskou, obor chemie. Po ukončení studia pracoval 3 roky ve Spolku pro chemickou a hutní výrobu v Ústí nad Labem. Od roku 1963 pracuje na VŠCHT na katedře ekonomiky a řízení chemického průmyslu, kde za svou dobu vystřídal různá pracovní zaměření. Později pak jako vedoucí ústavu ekonomiky a řízení a profesor. Od roku 2010 až do současnosti působí jako prorektor pro strategii a aplikovaný výzkum na Vysoké škole logistiky v Přerově.

 

Ondřej Jašek
(DB Schenker)
Absolvent dopravní fakulty ČVUT v Praze. Od roku 2001 působil v poradenství v oblasti dopravy a logistiky se specializací na dopravní systémy a dopravní infrastrukturu. Od roku 2004 působil na ministerstvu dopravy nejprve jako ředitel odboru strategie následně jako 1. náměstek ministra dopravy. Od roku 2007 působil jako předseda představenstva a ředitel společnosti ČD Logistics. Od roku 2008 současnosti pracuje ve společnosti DB Schenker jako manažer železničních přeprav a logistiky veletrhů, výstav a sportovních akcí. 

 

Tadeáš Kos
(DACHSER Břeclav)
Po ukončení studia na OA v Hodoníně absolvoval dvouletou praxi v rodinném podniku jako provozní a následně zahájil svou kariéru v logistice jako dispečer TOPTRANS Brno. V letech 2004–2006 absolvoval praxi ve Velké Británii, kde téměř po 2 roky působil jako F&B Manager pro společnosti Alias a Abode v Manchesteru.
V roce 2006 nastoupil do Dachser jako EH&S a QualityCoordinator, o rok později již působil jako LogisticsCoordinator. V roce 2009 získal interní certifikaci pro vedoucí poboček skupiny DACHSER. Během svého působení na pozici logistického manažera byl součástí realizačního týmu několika velkých projektů a díky tomu byl v roce 2011 jmenován vedoucím pobočky DACHSER Břeclav.

 Mgr. Martin Hynčica
(BITO
skladovací technika CZ)
Martin Hynčica pracuje ve společnosti BITO skladovací technika CZ s. r. o. od roku 2013. Na pozici Sales manager zajišťuje pro oblast Moravy komplexní obchodní servis pro menší i klíčové zákazníky. Martin Hynčica dříve působil jako Country sales manager pro USA a Turecko ve společnosti Pilana Knives s. r. o. a také na pozici Marketing manager ve společnosti DF partner s. r. o. Své bohaté pracovní zkušenosti nyní uplatňuje na trhu skladovací techniky, kde se společnost BITO pohybuje již přes 50 let. Díky dvouleté zkušenosti ve společnosti BITO lze Martina Hynčicu považovat za specialistu v oblasti intralogistiky, především v rámci implementace vhodných skladovacích technologií.

Jan Mlejnský
(Asseco Solutions)

V průběhu studia na ČVUT a v několika následujících letech pracoval Jan Mlejnský na různých pozicích souvisejících s podnikovými informačními systémy. V roce 2000 nastoupil do společnosti ARCON Technology, kterou od roku 2002 vlastnil. Společnost se specializovala na IS pro výrobní podniky. ARCON Technology vedl až do roku 2012, kdy byl její tým integrován do společnosti Asseco Solutions, kde od té doby pracuje jako vedoucí divize zastřešující systémy pro výrobní firmy. Jeho pozice je produktový manažer pro výrobu systémů HELIOS ve společnosti Asseco Solutions.

 

Ing. Jan Polter, MBA
(DACHSER Czech Republic)
Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu ČZU s rozšířeným jazykovým studiem angličtiny. Po studiu absolvoval roční pracovní pobyt v Austrálii, kde působil jako beverage manager společnosti Chianti on Collins v Perthu. V roce 2003 nastoupil do společnosti E.S.T. a.s. na pozici disponent mezinárodních přeprav a pracovník zákaznického servisu. O rok později již zastával funkci projektového manažera. V letech 2005–2007 byl ředitelem divize Food Logistics a vedoucím pobočky v Hradci Králové. V roce 2007 se stal prokuristou společnosti a od roku 2008 je ředitelem obchodu a marketingu pro Českou republiku.
 

Pavel Rumplík
(ABIA group)

Pavel Rumplík z pozice Obchodního ředitele společnosti ABIA group, řídí a udává směr veškerým obchodním, marketingovým a strategickým aktivitám firmy. Jeho předchozí působení vychází z finančního sektoru, kde se věnoval řízením a zpracováním MIS reportingu pro segment Private Banking. Absolvoval roční stáž v Londýně při Pioneer Alternative Investments.
Společnost ABIA group je přední implementační partner pro SAP ČR a SAP Slovensko, zaměřující se na dodávky a podporu ERP systému SAP Business One, jak ve verzi SAP HANA, tak i verzi SQL.
 

Josef Zeman
(Linde Material Handling)

Josef Zeman vystudoval ČVUT Praha, fakultu strojní. Pracuje na pozici Specialista Linde řešení a v oblasti regálových systémů a VNA vozíků se pohybuje 8 let. V současnosti je zodpovědný za projekty všech druhů regálových systémů a současně se v Linde specializuje na problematiku VNA vozíků.
Linde MH dodává VZV a další skladovou manipulační techniku, regálové systémy vč. automatizace. Poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, optimalizace flotil a logistická řešení. Poskytuje služby pronájmů manipulační techniky a nabízí i použitou manipulační techniku k prodeji.
  

Moderátorkou celé akce je Bc. Pavlína Rajteková (Logistický portál Eulog)

Pre Eulog pracujem už tretím rokom a príležitosť moderovať logistickú konferenciu som mala už pred dvoma rokmi. Je to udalosť, ktorá je plná zaujímavých informácií, a preto ma teší, že budem opäť jej súčasťou.
Logisitcký portál Eulog již třetím rokem pořádá konferenci EULOG, která je pod záštitou brněnského výstaviště. Konference má odborný charakter, kterým se snaží široké veřejnosti přiblížit problematiku logistiky, dopravy, manipulace, skladování i IT v logistice. Přednášejícími jsou odborníci z různých oborů.

 

 Organizátor akce

Eulog.cz

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky

Transport a logistika

PARTNEŘI KONFERENCE

Mediální partneři:

Eulog.cz EULOG.SK transport-logistika.cz
Rizeni a udrzba Logistic News Automa